Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075269/0008

Francesco Roberti

(Bassano 1833-1857) Zwei kleine Erntehelferinnen, signiert F. Roberti, Aquarell auf Papier, 28,5 x 19,5 cm, Passep., gerahmt,(BH)

06.12.2021 - 15:01

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Francesco Roberti

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Meisterzeichnungen, Druckgraphik bis 1900, Aquarelle und Miniaturen
Datum: 06.12.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online