Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075496/0013

Alois Tott

(Wien 1870-1939) "Herbst im Wienerwald", verso betitelt, signiert A. Tott, Aquarell, Gouache auf Papier, 18 x 24,5 cm, gerahmt, (BH)

06.12.2021 - 15:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Alois Tott

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Meisterzeichnungen, Druckgraphik bis 1900, Aquarelle und Miniaturen
Datum: 06.12.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online