Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075496/0015

Heinrich Josef Wertheim

(Wien 1875-1945) "Im Mai, Baumblüten", betitelt, signiert und datiert Heinrich Josef Wertheim 1905, Mischtechnik auf Leinwand, 35 x 42 cm, gerahmt, (BH)

06.12.2021 - 15:05

Vyvolávací cena:

Heinrich Josef Wertheim

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Meisterzeichnungen, Druckgraphik bis 1900, Aquarelle und Miniaturen
Datum: 06.12.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online