Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075496/0018

Johann Nepomuk Geller * Umkreis/Circle

(1860-1954) Das Steiner Tor in Krems, Bleistift, Aquarell auf Papier, 26,5 x 19 cm, Passep., gerahmt, fleckig, (BH)

06.12.2021 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Meisterzeichnungen, Druckgraphik bis 1900, Aquarelle und Miniaturen
Datum: 06.12.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online