Čís. položky 138-075611/0003 -

Otto Fritz

Otto Fritz - Mistrovské kresby

(Wien 1852-nach 1900) Sand in Taufers, signiert und datiert Otto Fritz 1891 (teilweise vom Passep. verdeckt), Aquarell auf Papier, 33 x 24 cm, Passep., gerahmt, leicht fleckig, (BH)

06.12.2021 - 15:03

Vyvolávací cena:

Otto Fritz

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.12.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online