Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076453/0002

August Mandlick

(Wien 1860-1934) "Hof in Lichtenthal", betitelt, signiert Aug. Mandlick, Aquarell auf Papier, 58,5 x 48 cm, gerahmt, (BH)

06.12.2021 - 15:06

Vyvolávací cena:

August Mandlick

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Meisterzeichnungen, Druckgraphik bis 1900, Aquarelle und Miniaturen
Datum: 06.12.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online