Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-352873/0001

Dupont Baalbek Sourbreny Line

Feuerzeug, Metall, vergoldet, gerillt, ca. 38 x 47 mm, Serien Nr. 12HCB, 103,1 g, Gebrauchsanweisung, Gebrauchsspurenøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

09.12.2021 - 11:04

Vyvolávací cena:

Dupont Baalbek Sourbreny Line

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 09.12.2021 - 11:04
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online