Čís. položky 182-012110/0003

Cartier 'Jeton Sauvage'

Cartier 'Jeton Sauvage' - Klenoty a Hodinky

Gold 750, Brillanten zus. ca. 1,25 ct, gemarkt Cartier 1999, 149331, RW 52, 20,8 gøg21

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

07.12.2021 - 10:05

Dosažená cena: **
EUR 3.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-

Cartier 'Jeton Sauvage'

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.12.2021 - 10:05
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: Online