Cartier 'Jeton Sauvage'
Gold 750, Brillanten zus. ca. 1,25 ct, gemarkt Cartier 1999, 149331, RW 52, 20,8 gøg21
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
07.12.2021 - 10:05
- Dosažená cena: **
EUR 3.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-
Cartier 'Jeton Sauvage'
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.12.2021 - 10:05 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |