Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-030636/0001

Brillant Ring

Weißgold 750, ein Brillant ca.1,00 ct, kleinerer Brillanten zus. ca. 0,75 ct, RW 51, 4 g, Monogrammiert øg4

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

07.12.2021 - 10:08

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

Brillant Ring

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 07.12.2021 - 10:08
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: Online