Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026162/0005

Altschliffbrillant Solitär, ca. 0,85 ct, um 1900

Gold 580, Fuchskopfpunze, RW 60,5, 6,9 g

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

14.12.2021 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck & Uhren
Datum: 14.12.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online