Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-468122/0004

Altschliffbrillantring

øG4 Gold 750, zus. ca. 0,20 ct, RW 54,5, Blätterverzierung, 3,9 g

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

14.12.2021 - 15:01

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Altschliffbrillantring

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck & Uhren
Datum: 14.12.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online