Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139

Franz Zelezny (Wien 1866-1932), Holzskulptur: "Das glückselige Engerl", Entwurf: 1920

Amarantholz, braun lasiert; am Sockel leicht bestoßen; Altersspuren; am Sockel bezeichnet Zelezny; H. 17,7 cm. (MP) Literatur: Arthur Roeßler, Franz Zelezny, o. S., o. D.

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

13.12.2021 - 13:45

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinode des Jugendstils und angewandte Kunst des 20. Jahrhunderts
Datum: 13.12.2021 - 13:45
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online