Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 189

Carl Philipp (Wien 1872-1942), Bronzeschale mit Marabu, Wien, um 1920

Bronze; Alters- und Gebrauchsspuren; rückseitig gemarkt C. Philipp; H. 9,8 cm, L. 21,1 cm, T. 12,3 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

13.12.2021 - 14:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinode des Jugendstils und angewandte Kunst des 20. Jahrhunderts
Datum: 13.12.2021 - 14:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online