Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076103/0001

Hubert Sattler

(Wien 1817-1904) Staubbachfall im Berner Oberland, signiert mit dem Pseudonym Ritschard, Öl auf Holz, 20 x 29 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

14.12.2021 - 10:08

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Hubert Sattler

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.12.2021 - 10:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online