Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075503/0001

Hugo Mühlig

(Dresden 1854-1929 Düsseldorf) Pfeifenrauchender Jäger, signiert H. Mühlig, Öl auf Karton, 35,5 x 25 cm, gerahmt,(JP)

14.12.2021 - 10:38

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Hugo Mühlig

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.12.2021 - 10:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online