Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075665/0003

Eduard Majsch

(Preßburg 1845-1904) Licht am Ende des Weges, signiert, datiert Eduard Majsch 1885, Öl auf Leinwand, 56 x 48 cm, gerahmt

Expert: Dr. Marianne Hussl-Hörmann Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765

marianne.hussl-hoermann@dorotheum.at

14.12.2021 - 10:01

Dosažená cena: **
EUR 1.700,-
Vyvolávací cena:

Eduard Majsch

+43-1-515 60-765

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.12.2021 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online