Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076185/0001

Deutsche Schule

Bildnis Kaiser Maximilian I. (1459-1519), Öl auf Leinwand, 68 x 50 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

14.12.2021 - 11:00

Dosažená cena: **
EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Deutsche Schule

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.12.2021 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online