Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076493/0001

Josef Mayburger

(Straßwalchen 1814-1908 Salzburg) Blick auf den Untersberg und Schloss Leopoldskron, signiert, datiert J. Mayburger 1895, Öl auf Leinwand, 53,5 x 95 cm, beschädigt, Riss in der oberen rechten Bildhälfte, gerahmt, (JP)

14.12.2021 - 10:14

Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Josef Mayburger

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 14.12.2021 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online