Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076029/0001

Toby Edward Rosenthal

(New Haven 1848-1917 München) Der ertappte Apfeldieb, signiert Toby E. Rosenthal, rückseitig bezeichnet, datiert 6. IX.1905, Gumbinnen, G. Blass, Öl auf Holz, 71,5 x 38,5 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.12.2021 - 10:40

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Toby Edward Rosenthal

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.12.2021 - 10:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online