Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076602/0001

Johann Adam Delsenbach

(Nürnberg 1687-1765) "Prospect der Stadt Wien vor dem Schotten-Thor", 1719, Kupferstich auf Bütten, in der Platte signiert und datiert I. A. Delsenbach debet sculp. Vienna 1719, 21,7 x 30,9 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

14.12.2021 - 11:07

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Johann Adam Delsenbach

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.12.2021 - 11:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online