Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075889/0005 -

Emil Barbarini

(Wien 1855-1930) Paris, "Quartier Latin" bzw. "Faubourg Poisoniere" rückseitig alt betitelt, beide signiert mit dem Pseudonym E. Rovin, Öl auf Holz, je 21 x 15 cm, gerahmt (2) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.12.2021 - 10:27

Dosažená cena: **
EUR 4.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Emil Barbarini

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.12.2021 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online