Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075503/0003

Hermann Kern

(Liptoujvar 1838-1912 Maria Enzersdorf) Bei der Jause im Weinkeller, signiert, datiert Kern H. 1906, Öl auf Leinwand, 47,5 x 31,5 cm, gerahmt, (JP)

14.12.2021 - 10:37

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Hermann Kern

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.12.2021 - 10:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online