Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075493/0002

Adolf Kaufmann

(Troppau 1848-1916 Wien) Fischerboote im Hafen, signiert A. Kaufmann Paris, Öl auf Holz, 58 x 36,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.12.2021 - 10:42

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Adolf Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.12.2021 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online