Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075503/0004

Otto Eduard Pippel *

(Lodz 1878-1960 Planegg) "Isola dei Pescatori im Lago Maggiore", rückseitig auf altem Etikett betitelt, signiert Otto Pippel, Öl auf Leinwand, 33,5 x 51,5 cm, gerahmt, (JP)

14.12.2021 - 10:28

Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Otto Eduard Pippel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.12.2021 - 10:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online