Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076667/0001

Künstler 19. Jahrhundert

Kopie nach dem Selbstbildnis von Elisabeth Vigée-Lebrun (1755-1842), Öl auf Metall, 21x 16 cm, gerahmt, in prunkvollem Rahmen, (BH)

14.12.2021 - 11:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.12.2021 - 11:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online