Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5

Attilio Pratella

(Lugo 1856–1949 Naples)
In the Snow, signed A. Pratella, oil on panel, 23 x 35 cm, unframed, (GG)

Provenance:
For two generations, Private Collection Italy.

Expert: Gautier Gendebien Gautier Gendebien
+39-334-777 1603

Gautier.Gendebien@dorotheum.it

17.12.2021 - 16:02

Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Attilio Pratella

(Lugo 1856–1949 Naples)

Provenance:

+39-334-777 1603

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 17.12.2021 - 16:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.12. - 17.12.2021