Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 166

Carl Hasch

(Vienna 1834–1897)
“Mühle am Seebach in Prags”, verso inscribed on the stretcher, signed C. Hasch, oil on canvas, 44.5 x 37 cm, framed, (JP)

Provenance:
Estate of the artist Carl Hasch, sale, H. O. Miethke, Vienna, 12 January 1898, lot 107;

17.12.2021 - 17:22

Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Carl Hasch

(Vienna 1834–1897)

Provenance:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 17.12.2021 - 17:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.12. - 17.12.2021