Čís. položky 21

Niki de Saint-Phalle *

Niki de Saint-Phalle * - Moderní umění grafika

(Neuilly-sur-Seine 1930-2002 San Diego) "Le Monstre", 1995, Lithographie in Farbe auf Velin von Arches, signiert Niki d St Phalle, Exemplar Hors Commerce, blattgroßer Druck 64,8 x 104, 5 cm, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

13.12.2021 - 15:07

Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Niki de Saint-Phalle *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní umění grafika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.12.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online