Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034014/0003

Fritz Laubenthal

Fritz Laubenthal - Schmuck, Kunst und Antiquitäten

(Köln 1901-1944) Bauernhäuser auf Hochalm, signiert unten rechts: Fritz Laubenthal, Öl auf Karton, ca. 49 x 69 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

09.03.2017 - 14:33

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Fritz Laubenthal

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 09.03.2017 - 14:33
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.03. - 09.03.2017