Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0070

Rudolf Schmidt

(Wien 1873 - 1963, tätig als Landschaftsmaler, Mitglied des Albrecht-Dürer-Bundes) "Stift Klosterneuburg", handsigniert Rud. Schmidt, Gauache auf Papier, Bildausschnitt 13,5 x 19 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

13.12.2021 - 15:34

Vyvolávací cena:

Rudolf Schmidt

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 13.12.2021 - 15:34
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online