Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023843/0095

Carl Rotky *

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Südsteirische Hügellandschaft, handsigniert Rotky, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 23 x 29 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Blattunterseite eingerissen

Expert: Friedrich Reinbacher

13.12.2021 - 15:35

Vyvolávací cena:

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 13.12.2021 - 15:35
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online