Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023714/0014

Blumentisch

20. Jhdt., 4-passiges Messinggestell mit Zierringen und weiß/grauer Marmorplatte besetzt, Höhe 110 cm, restauriert, Platte altersfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

13.12.2021 - 15:39

Vyvolávací cena:

Blumentisch

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 13.12.2021 - 15:39
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online