Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-110847/0031

Kaiser Franz Joseph I. von Österreich,

Porträt des jungen Kaisers in Uniform mit Ordensschmuck, colorierte Lithographie, italienisch bezeichnet: "Francesco Giuseppe 1.", Litograph Pellegrini, 47 x 33,5 cm, gerahmt vergl. Stockflecken, um 1849, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

05.01.2022 - 15:12

Cena:
EUR 179,-

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Antiquitäten
Online do: 05.01.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online