Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026086/0004

Hermann K. Elmer *

(1929 geb.) Ohne Titel, signiert: Elmer bzw. H. Elmer, datiert: (19)97 bzw. (19)92, beidseitige Darstellung, Acryl auf Karton, ca. 89,6 x 83,6 bzw. 85 x 91,4 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

21.12.2021 - 10:21

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Hermann K. Elmer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 21.12.2021 - 10:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online