Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026163/0151 -

Hermann Kremsmayer *

(Salzburg 1954 geb.) Ohne Titel, signiert: Hermann Kremsmayer, Aquarell-Mischtechnik, Blattgröße ca. 56 x 75 cm, freigestellt, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

21.12.2021 - 10:31

Vyvolávací cena:

Hermann Kremsmayer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 21.12.2021 - 10:31
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online