Maler 1. Hälfte 20. Jhdt. *
"Bauernhaus", Öl auf Leinwand,32 x 25 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.03.2017 - 14:25
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
Maler 1. Hälfte 20. Jhdt. *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.03.2017 - 14:25 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.03. - 08.03.2017 |