Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015807/0007

Switbert Lobisser

(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt) Holzschnitt, bezeichnet S Lobisser, Stockgröße ca.36 x 29 cm, gerahmt, verglast, jüngerer Abzug

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.03.2017 - 14:30

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Switbert Lobisser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 08.03.2017 - 14:30
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.03. - 08.03.2017