Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-071071/0000

Switbert Lobisser

(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt) 3 Holzschnitte "Der Feldweg", "Oben tun sie Honig lecken, unten tut der Nazi verrecken","1942/1943", Blattgrößen 42 x 51 cm, 34,5 x 21 cm, 23 x 16 cm, ohne Rahmen, fleckig, stockfleckig, Knickstellen, Faltspuren

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.03.2017 - 15:33

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:

Switbert Lobisser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 08.03.2017 - 15:33
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.03. - 08.03.2017