Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-069186/0000

Frieda von Reya

Frieda von Reya - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(1898 - 1982) "Flusslandschaft", signiert Frieda v. Reya, datiert 1916, 51 x 75,5 cm, gerahmt, partiell krakeliert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.03.2017 - 15:37

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Frieda von Reya

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 08.03.2017 - 15:37
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.03. - 08.03.2017