Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-071140/0000

Karl Korab *

(Falkenstein 1937 geb.) Radierung, "Landschaft", signiert Korab, datiert 87, mit E. A. beschriftet, 24,5 x 33 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.03.2017 - 15:44

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Korab *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 08.03.2017 - 15:44
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.03. - 08.03.2017