Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050288/0004

Altschliffdiamant Ring zus. ca. 0,50 ct

Gold 580, Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,10 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 6,5 g, RW 56, Diamanten tlw. ausgeschartetøg6

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

20.01.2022 - 15:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 20.01.2022 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.12. - 19.01.2022