Brillantsolitär Klappcreolen
Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,35 ct, 7,1 gøg7
20.01.2022 - 15:22
- Dosažená cena: **
-
EUR 500,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 500,-
Brillantsolitär Klappcreolen
Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,35 ct, 7,1 gøg7
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Klenoty |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 20.01.2022 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 21.12. - 19.01.2022 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Diamant Kulturperlen Brosche
- 1986 Sammarco, Castello dei Rampolla, Toskana, 92 Cellar Tracker-Punkte, Magnum
- 10 Mark Reichskassenschein 6.10.1906
- Diamant Amethyst Damenring
- Vier gerahmte Motive nach dem Zyklus , Les heures du Jour' (Die vier Tageszeiten, 1899) von Alphonse Mucha: Éveil du matin, Éclat du jour, Réverie du soir, Repos de la nuit, neuzeitliche Ausführung