Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-068085/0000

Luigi Kasimir *

(Pettau 1881-1962 Wien) "Blick über Wien", signiert Luigi Kasimir, Farbradierung, 35,5 x 67,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.03.2017 - 15:53

Dosažená cena: **
EUR 70,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Luigi Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 08.03.2017 - 15:53
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.03. - 08.03.2017