Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-112276/0004

Spiegelrahmen,

19. Jh., Holz, teils vergoldet, später applizierter Engelskopf, 52,5 x 61,5 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

29.12.2021 - 15:16

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Spiegelrahmen,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 29.12.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online