Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074406/0001 -

Meno Mühlig

(Eibenstock 1823-1873 Dresden) Jäger mit erlegtem Hirsch, signiert Meno Mühlig, bzw. der Kohlenbub, Öl auf Leinwand, je ca. 48 x 37 cm, ohne Rahmen, (2) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.01.2022 - 15:07

Cena:
EUR 1.040,-

Meno Mühlig

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.01.2022 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum