Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073508/0001

Österreichische Schule, 18. Jahrhundert

Madonna mit Kind, Öl auf Leinwand, 117 x 98,5 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

27.01.2022 - 15:11

Cena:
EUR 1.930,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.01.2022 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum