Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074651/0010

Carl Schweninger der Ältere

(Wien 1818-1887) Sonnenuntergang auf der Alm, signiert Carl Schweninger, Öl auf Leinwand, 49 x 62 cm, gerahmt, Kraklees, kl. Abblätterung, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

27.01.2022 - 15:04

Cena:
EUR 550,-

Carl Schweninger der Ältere

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.01.2022 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum