Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074096/0009

A. Pignoux, Frankreich um 1880

Markttag am Fluss, signiert, datiert A. Pignoux (18)78, Öl auf Leinwand, 35,5 x 64,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.01.2022 - 15:01

Cena:
EUR 2.210,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.01.2022 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum