Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067320/0003

Carl Pischinger

(Streitdorf 1823-1886 Liezen) Tierherde und Hirten am Seeufer, signiert K. Pischinger, Öl auf Leinwand, 74,5 x 101 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

27.01.2022 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Cena:
EUR 900,-

Carl Pischinger

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.01.2022 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum