Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072206/0001

Auguste Döll *

(Wien 1871-1955 Klosterneuburg) Blick von Pötzleinsdorf auf Wien, signiert, datiert A. Döll (1)916, Öl auf Holz, 30 x 38,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.01.2022 - 15:10

Cena:
EUR 2.070,-

Auguste Döll *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.01.2022 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum